Technologie

Míchací krmný vůz KEENAN obsahuje unikátní dvoukomorový systém složený z míchací komory a oddělené výsypné komory. Dvoukomorový systém spolu s kotoučem se šesti pádly a naším patentovaným systémem pevně zabudovaných nožů produkuje nadýchanou směs MechFiber, která je typická pro míchače společnosti KEENAN.


KVALITNÍ SMĚS, ZE KTERÉ MÁTE UŽITEK VY I VAŠE ZVÍŘATA.

  • Míchací komora s kotoučem se šesti pádly a pevně zabudovanými noži ve spodní části.
  • Pádla jemně zvedají a přehazují vložený materiál přes nože. Krmivo je šetrně sekáno na optimální délku, aniž by byla poškozena kvalita vlákna. Tímto způsobem vznikne směs se správnou délkou a strukturou řezu pro optimální zdraví bachoru.
  • Obě komory jsou oddělené dvířky, které se otevřou, když je krmivo namíchané a připravené k podání skrze výsypnou komoru.
  • Šnek umístěný ve výsypné komoře slouží k rovnoměrnému rozdělení krmiva zvířatům. V tradičních mísičích krmiv je šnek uvnitř míchací komory, což může krmivo fyzicky poškodit a ohrozit kvalitu směsi.
  • Ovladač InTouch Controller je k monitorovacímu softwaru InTouch připojený přes internet. Software zaznamenává a sděluje informace o hmotnosti, nutričním složení, rotaci, rychlosti míchání a přesnosti míchání přísad. Naši poradci tyto informace denně kontrolují, aby předešli vzniku problémů na farmách.